Ми в TEHNOTABLE можемо стати вашим провідником у світ ергономічних меблів, підібрати для вас той варіант, який буде ідеально задовольняти ваші потреби та побажання. 

Олександра Самохіна / CEO

Чому ергономічні меблі стають популярними?

21 століття – це не  тільки про рекорди та відкриття, а ще й про те, що професій, які потребують довготривалого сидіння за комп'ютером стає дедалі більше. 

У 2016 році група дослідників на чолі з Леандро Резенде з відділу превентивної медицини Медичної школи Університету Сан-Паулу в Бразилії провели дослідження серед населення різних країн, в яких приймали участь більше ніж 1,1 млрд. людей.  
Висновки вражають:  сидіння 3 та більше години на день стає причиною 3,8% смертей від загальної кількості померлих; навіть незначні скорочення часу сидіння на 10% можуть мати миттєвий вплив на скорочення смертності. Для порівняння, якщо знизити час сидіння на 50% або на 2 години на добу, то ризик смерті зменшується втричі порівняно зі сценарієм, коли  час сидіння зменшують на 10% або 30хв. Висновки даного дослідження були опубліковані в 54 країнах в American Journal of Preventive Medicine.  

Офісні працівники знаходяться в групі ризику. Так за даними Національного університету Сінгапуру (Assessing and understanding sedentary behaviour in office-based working adults: a mixed-method approach Clarice N. Waters, Er Pei Ling, Anne H. Y. Chu, Sheryl H. X. Ng, Audrey Chia, Yee Wei Lim, and Falk Müller-Riemenschneider)  77% часу  бадьорості офісні працівники  проводять у сидячому положенні. Невтішну статистику доповнює той факт, що малорухливий спосіб життя є першопричиною виникнення більше ніж 35 видів хронічних захворювань ( Lack of exercise is a major cause of chronic diseases Frank W. Booth, Ph.D., Christian K. Roberts, Ph.D., and Matthew J. Laye, Ph.D). 

У чому користь від можливості працювати стоячи?

Яким має бути ергономічне робоче місце?

Меблі, які піклуються про здоров’я

Залишайтесь за зв'язку!

Введіть свій email, щоб бути в курсі усіх акцій та новинок

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as possible.

© 2023 Tehnotable. Усі права захищені.

Tehnotable

Ваш простір для нових ідей

Зв'язатись з нами

+380678330130

+380508330131
tehnotable@gmail.com

м. Вишневе, вул.Київська 29 (пн-птн 8:30-16:30)

© 2023 Tehnotable. Усі права захищені.