ЗДОРОВА ПОСТАВА – РЕЗУЛЬТАТ ПРАВИЛЬНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ! - TEHNOTABLE

ЗДОРОВА ПОСТАВА – РЕЗУЛЬТАТ ПРАВИЛЬНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ!

ЧОМУ ЗДОРОВА ПОСТАВА ТАКА ВАЖЛИВА?

Коли Ви зберігаєте правильну,  здорову поставу, Ваша спина стає сильною і стабільною. Але коли ви сутулитеся, Ваші м’язи і зв’язки напружуються, щоб підтримувати рівновагу. Це може призвести до болю в спині, головного болю та інших проблем в організмі. Для того аби зберегти здоров’я спини надзвичайно важливо правильно підібране ергономічне крісло та стіл з регулюванням висоти, завдяки якому ви зможете рівно сісти, незважаючи на свій зріст, і до того ж, змінювати положення тіла стоячи-сидячи, що рекомендовано робити кожну годину часу.

Ми розуміємо, що в  сучасному світі, де кожна хвилина розписана, а мозок паралельно обробляє декілька терабайтів інформації, досить складно виробити звичку слідкувати за правильною поставою. І для полегшення нашого життя  розроблено  багато різних додатків та програм для мобільного телефона або комп’ютера.

КОНТРОЛЬ ПОСТАВИ – ПОПУЛЯРНІ ДОДАТКИ

Популярні програми, які контролюють Вашу спину, відстежують час та продуктивність, нагадують Вам про необхідність вставати і рухатися протягом робочого дня, чи допомагають покращувати поставу, надаючи нагадування та вправи. Досить зручно є те, що програми надсилають повідомлення-нагадування на телефон і контролюють вас «постійно».

Ми  підготували для Вас відео-огляд деяких програм:

  • Спина і Постава – Нагадування
  • Zen Posture
  • PostureNet: the posture app
  • Posture Reminder
  • Perfect Posture & Healthy back

Переходьте на відео і визначайте власного фаворита. Встановлюйте та користуйтесь із задоволенням!

ПОДИВИТИСЬ. 

Back to blog