ПЛЮСИ ВІД РОБОТИ СТОЯЧИ - TEHNOTABLE

ПЛЮСИ ВІД РОБОТИ СТОЯЧИ

  1. Робота стоячи підвищує продуктивність

Складніше відволікатися на серфінг сайтів і розваги коли ти стоїш, це налаштовує на більш сфокусовану роботу і розумну витрату енергії.

Дослідження показують, що робота стоячи знижує стомлюваність, а також позитивно позначаються на загальному фізичному і психологічному стані співробітників.

  1. Знижує ризик набору ваги і ожиріння

Звичайно, найбільш ефективно спалювати калорії спортом, але скинути вагу можна вже тільки від того, що ви просто змінете формат роботи.

За фактом, працюючи стоячи з ранку до обіду дозволяє спалювати 170 калорій. Отже, за робочий тиждень ви можете спалювати майже 1000 калорій.

  1. Допомагає знизити рівень цукру в крові

Побіжне дослідження 10 офісних співробітників виявило, що якщо 3 години після обіду провести в стоячому положенні, то рівень цукру в крові буде на 43% нижче в порівнянні з сидінням. Обидві групи випробовуваних зробили однакову кількість кроків, і різниця була лише в тому, що одні сиділи, інші стояли.

  1. Знижує ризик серцевих захворювань

Вперше користь для серця від стоячій роботи була згадана в 1953 році. Дослідження показало, що кондуктори, хто на роботі постійно стоїть, в два рази рідше страждають серцевими захворюваннями, в порівнянні з їх водіями.

З тих пір вчені розвинули цю думку набагато далі, і визначили, що сидячий спосіб життя, збільшує ризик виникнення серцевої недостатності на 147%.

  1. Столи для роботи стоячи усувають біль у спині

Дослідження показують, що робота стоячи може виключити хронічні болі в спині, викликані тривалим сидячим положенням.

В рамках дослідження, робота стоячи виправила ситуацію в 32% випадків через кілька тижнів. Ще одне дослідження CDC, показало, що формат роботи сидячи-стоячи дозволив 54% досліджуваних позбутися від болю у верхній частині спини і шиї всього за 4 тижні.

Back to blog